Články

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 23 článků
PO ŠESTI LETECH JSME OPĚT PRVNÍ!

PO ŠESTI LETECH JSME OPĚT PRVNÍ!

Po více než šesti letech se chlapcům naší školy podařilo sestavit družstvo, které nemělo v okresním kole soutěže ve fotbale SŠ konkurenci, a zaslouženě vyhrálo Pohár Josefa Masopusta.

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE pIšQworky

Dne 17. října 2017 proběhlo školní kolo soutěže pIšQworky. Soutěže se zúčastnilo 12 žáků školy. Všem žákům děkujeme za účast a blahopřejeme vítězům, kterými jsou:

1. místo: Šolc Adam STR4

2. místo: Smítal Tomáš STR2

3. místo: Dlabačová Nikola POS3, Vaculík František STR1, Vaníček Jakub STR4Jmenovaní se zúčastní oblastního kola soutěže v Šumperku.Za organizaci: Mgr. Velcová Eva
TRENAŽER SOLDAMATIC

TRENAŽER SOLDAMATIC

Naši školu navštívil zástupce firmy EWH Ostrava p. Obrusník, který předvedl našim žákům virtuální trenažer na svařování Soldamatic. Žáci měli možnost vyzkoušet práci s trenažerem. Škola trenažer Soldamatic v hodnotě 500 000 Kč pořídí z projektu IKAP, ve kterém je zapojena, a poslouží na kvalitnější výuku svařování pro naše žáky.

Více foto na: https://www.facebook.com/sosasou/
VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

Dne 12. 10. 2017 se naše škola prezentovala na „Veletrhu pracovních příležitostí“, který se konal v Jeseníku v Hotelu Slovan. Naším cílem bylo představit veřejnosti hlavní činnost naší školy, a to nabízené studijní a učební obory pro žáky vycházejících z 9. tříd. Zároveň jsme prezentovali i volnočasovou aktivitu našich žáků a další vzdělávání dospělých (rekvalifikace, dílčí kvalifikace). Z naší strany se jednalo o vydařenou akci a děkujeme zúčastněným žákům a pedagogům za prezentaci naší školy.
MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH BRNO 2017

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH BRNO 2017

V pondělí 9. října se vydali žáci studijních a učebních oborů, zaměřených na strojírenství, do Brna na Mezinárodní strojírenský veletrh zhlédnout nejnovější trendy v oblasti strojírenské technologie obrábění. Avšak vystavovaných exponátů bylo tolik, že jednodenní exkurze nestačila k tomu, aby žáci viděli úplně vše. I přesto se všem zúčastněným exkurze líbila.
ŠKOLNÍ KOLO

ŠKOLNÍ KOLO "PIŠQWORKY"

Školní kolo "PIŠQWORKY" proběhne 17. 10. 2017 ve 13:00. Zájemci! Hlaste se nejpozději do pátku 13. 10. 2017 v 5. poschodí, č. dveří 521, u paní učitelky Velcové.

Nehoda vodovodního potrubí a zničení serveru!

Dnes na naší škole došlo k závažné havárii vodovodního potrubí, jehož oprava se odhaduje na několik týdnů. Následkem této havárie došlo ke zničení serveru. Proto až do odvolání nebude fungovat školní síť, a tím ani mailová korespondence se zaměstnanci školy.

Současným jediným možným elektronickým spojením s námi je provizorní e-mail:
recepce-emko@seznam.cz
Turistický kurz pokračuje

Turistický kurz pokračuje


Všem turistkám a turistům z naší malé odborné připomínáme, že v pondělí-středu, tj. 25. - 27. 9., bude pokračovat turistický kurz, který nám minulý týden překazilo nevlídné počasí. Ač to dnes při pohledu z okna nevypadá, vězte, že babí léto je na spadnutí. Zítra, tj. 25. 9., sraz u školy v 8:30 a kdo neodevzdal návratku, pak zítra ji určitě nezapomeňte odevzdat svým třídním učitelům.
Turistický a cykloturistický kurz 2017

Turistický a cykloturistický kurz 2017

Milí turisté, turistky a cykloturisté, cykloturistky ze SOŠ a SOU, zvu vás všechny na turistický a cykloturistický kurz 2017, který se uskuteční ve dnech 18.9. – 25.9. 2017

Opravné zkoušky srpen 2017

Vážení studenti, v příloze naleznete termíny s časy vašich opravných zkoušek. Hodně štěstí! Více v detailu zprávy.
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 23 článků