Články

Předchozí | Dalšístrana / 4 0-12 z 43 článků

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO

V sobotu 24. 3. 2018 se na naší škole uskuteční "Přijímací zkoušky nanečisto". Cílem je seznámit zájemce o studium na střední škole s ilustračními testy společnosti CERMAT, které korespondují s řádnými přijímacími testy na SŠ.
19. UČITELSKÝ BÁL

19. UČITELSKÝ BÁL

Nenechte si ujít jeden z dalších učitelských bálů s dobrou zábavou a bohatou tombolou. Pozor! Býti učitelem není podmínkou :-) Více informací viz přiložený leták.
HORNICKÁ ŽELÍZKA

HORNICKÁ ŽELÍZKA

Do naší školy zavítala milá návštěva, a to RNDr. Josef Večeřa z České geologické služby (odbor regionální geologie Moravy) a RNDr. Viera Večeřová.
OLYMPIÁDA Z ČJ - OKRESNÍ KOLO

OLYMPIÁDA Z ČJ - OKRESNÍ KOLO

V úterý 30. ledna 2018 jsme se na jesenickém gymnáziu zúčastnili okresního kola olympiády z českého jazyka, které se skládalo z testové a slohové části. Soutěžící pozemáci Radim Holešínský a Dominik Stolařík sice na postupová místa do krajského kola nedosáhli, i přesto jim děkujeme za účast a reprezentaci školy.
WORKSHOP VE FIRMĚ PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

WORKSHOP VE FIRMĚ PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

V rámci projektu „Podpora žáků a pedagogů SOŠ a SOU strojírenského a stavebního Jeseník“ se uskutečnil Workshop příkladů dobré praxe a zpětné vazby žáků z absolvovaného praktického vyučování třídy INS2 a STR3 ve firmě PTÁČEK-velkoobchod, a.s. v Jeseníku.
MISS OPRAVDOVÁ KRÁSA 2018

MISS OPRAVDOVÁ KRÁSA 2018

Předchozí 4 ročníky soutěže doposud působily v Olomouckém kraji, do kterého se každoročně zapojilo mnoho středních škol. Soutěž je unikátní v tom, že se nejedná jen o klasickou soutěž krásy, nýbrž jde o koncept, který zapojuje žáky SŠ do všech oblastí přípravy, jde tzv. "školy samy sobě".
STUDUJ.TO

STUDUJ.TO

Studuj.to je internetový portál, poskytující zdarma kompletní informace a termíny o vysokých školách v ČR.
WORKSHOP VE FIRMĚ MORAVIA ADLER.CZ

WORKSHOP VE FIRMĚ MORAVIA ADLER.CZ

V rámci projektu „Podpora žáků a pedagogů SOŠ a SOU strojírenského a stavebního Jeseník“ se uskutečnil Workshop příkladů dobré praxe a zpětné vazby žáků z absolvovaného praktického vyučování třídy INS1, INS2, INS3 ve firmě Moravia Adler.cz v Jeseníku.

OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA

Na naší škole proběhne školní kolo olympiády z českého jazyka (termín bude upřesněn příští týden). Olympiáda se bude skládat z testu a slohové práce, na které si můžete vyzkoušet maturitu nanečisto. Přihlásit se mohou všichni žáci studijních oborů Stavitelství a Strojírenství do úterý 5. 12. 2017 u Mgr. Kowalcze či Mgr. Lukešové. Do okresního kola, které proběhne 30. 1. 2018 na jesenickém gymnáziu, postoupí 2 žáci s nejvyšším počtem bodů. Neváhejte a přihlaste se! Každá taková zkušenost je krokem k úspěšné maturitě.
WORKSHOP V ŘETĚZÁRNĚ

WORKSHOP V ŘETĚZÁRNĚ

V rámci projektu „Podpora žáků a pedagogů SOŠ a SOU strojírenského a stavebního Jeseník“ se 30. 11. 2017 uskutečnil Workshop příkladů dobré praxe a zpětné vazby žáků z absolvovaného praktického vyučování třídy STR2 ve firmě Řetězárna a.s. Česká Ves. V rámci Workshopu se žáci seznámili s výrobním programem, využíváním nových technologií, zaměstnaností absolventů naší školy na různých pozicích. Na závěr proběhla diskuze mezi vedením firmy a žáky.
Předchozí | Dalšístrana / 4 0-12 z 43 článků