eMko v médiích

V sekci eMko v médiích lze najít odkazy, či přímo články, kde píší o naší škole jiná informační média.

eMko - nejen škola budoucnosti

Informační měsíčník NAŠE MĚSTO o nás napsal: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební Jeseník existuje od roku 1985. Technicky zaměřená škola se během více jak třicetileté existence stala pevnou součástí Jesenicka a Olomouckého kraje. Za tuto dobu zde mnoho absolventů získalo pevný základ svého uplatnění nejen v praxi, al ... (více)

Soutěž z vlnité lepenky

Soutěž z vlnité lepenky

Portál jesenickenoviny.cz o nás napsal: Jeseník staví národní knihovnu. Bude z vlnité lepenky Téma 12. ročníku soutěže Stavby z vlnité lepenky zní: „(Nová) národní knihovna České republiky“. Náročnou výzvu letos přijalo 28 škol včetně SOŠ a SOUSS Jeseník. Finále se bude konat 13. června 2018 v Zrcadlové kapli Klementina, sídle Národní knihovny České republiky. Soutěž pořádá Svaz v ... (více)