Ubytování Hotel M

Malebný kraj pod Pradědem má nachystáno pro každého milovníka horské přírody neopakovatelné zážitky dle jeho představ. Ať už přijedete v létě nebo v zimě, vždy vás okouzlí bohatou možností vyžití.

ZÁKLADNÍ INFORMACE K UBYTOVÁNÍ

Celoročně poskytujeme ubytovací služby jednotlivcům i organizovaným skupinám dětí, mládeže i dospělých. Ubytování je vhodné i pro různá školení a soustředění, pro tyto účely nabízíme k využití přednáškovou místnost s kapacitou 43 míst, která je vybavena dataprojektorem a stolním počítačem.

Ubytovací kapacita je 37 lůžek a v období prázdnin, převážně letních, je k dispozici 110 míst v prostorách domova mládeže. Na každém patře je společná kuchyňka, která je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.

Ubytování je typu dvoj buněk - pro dva pokoje společné sociální zařízení, tj. WC, sprchový kout, umyvadla nebo samostatná koupelna.

Bezplatné parkování před hotelem.

Možnost stravování, tudíž i pořádání firemních večírků a rodinných oslav. Pro rodiče, jejichž děti jsou ubytováni na domově mládeže, umožňujeme ubytování a prožití pěkného víkendu, spojeného např. s turistikou.

DOPRAVA

  • městská autobusová doprava - zastávka přímo u Hotelu M
  • autobusové nádraží - vzdálené 20 minut chůze
  • vlakové nádraží - vzdálené 10 minut chůze
  • vlastní auto

KONTAKTY