MIMOŘÁDNÉ OCENĚNÍ NAŠEHO KOLEGY KARLA KAPUŠE

V pátek 6. května 2016 se sešla téměř stovka učitelů z celé republiky na Shromáždění delegátů Asociace školních sportovních klubů ČR (AŠSK). Mimo jiné zde byli oceněni pedagogové za dlouhodobou či příkladnou práci v oblasti organizování volnočasových sportovních aktivit a sportu na základních a středních školách.

Mezi oceněnými byl i náš kolega Karel Kapuš, který obdržel medaili III. stupně (bronzová medaile) za dlouhodobou práci v AŠSK ČR v  Olomouckém kraji, kde jako sekretář Krajské rady AŠSK koordinuje a také organizuje školní sportovní soutěže pro děti a mládež v našem okrese a kraji.

Jako učitel tělesné výchovy na naší škole se snaží přimět žáky nejen k různým pohybovým aktivitám a pravidelnému sportování, ale i k jejich účasti na školních sportovních soutěžích. Vedení školy vždy podporovalo a podporuje účast svých žáků na sportovních aktivitách a soutěžích, a tak je škola významným organizátorem mnoha okresních kol pro střední školy na Jesenicku a rovněž krajských finále AŠSK (dlouhodobě v přespolním běhu a kvalifikaci ve fotbale - Pohár J. Masopusta). Škola se spolupodílela v minulosti na pořadatelství mistrovství světa ISF ve školním lyžování (Jeseník 1999), byla organizátorem republikového finále v přespolním běhu (Jeseník …..) a několika krajských kol v silovém čtyřboji (Jeseník 2008 – 2011). Je nutné připomenout, že žáci školy pravidelně dosahují dobrých výsledků a s tím spojený postup do vyšších kol, např. v přespolním běhu, ve šplhu a silovém čtyřboji.

U všech sportovních akcí, středoškolských soutěží, sportovních olympiád, úspěchů i neúspěchů svých žáků byl vždy pan Kapuš přítomen jako organizátor nebo jako vedoucí družstva. A za ta léta toho nebylo málo.

Přejme mu hodně talentovaných žáků a sil v propagaci naší školy a školního sportu.

kolektiv pedagogů

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej