CORNY 2016

Ve čtvrtek 22. září se někteří žáci naší školy zúčastnili tradičního okresního kola v atletice – CORNY 2016.

I když nám letos chyběli výraznější osobnosti v běžeckých disciplínách, obsadili jsme medailová místa (např. 3. místo v běhu na 100 m – J. Křivohlávek, 3. místo v běhu na 200 m – M. Zrnečková) a nepopulární „bramboru“ v běhu na 1500 m (M. Planý) a v běhu na 100 m (D. Hondl).

V technických disciplínách nezklamal L. Zálešák (3. místo ve skoku dalekém ) a P. Böhm (2. místo ve vrhu koulí a 3. místo ve skoku do výšky).

Chybějící vytrvalci a pochopitelná únava chlapců z předcházejících běhů se nám vymstila při štafetovém běhu, kde jsme obsadili poslední místo a kde nám, bohužel, nepomohl ani zlatý štafetový kolík z minulých ročníků.

V celkovém hodnocení škol jsme se v chlapecké kategorii umístili na pěkném druhém místě a jsem rád, že i nadále se ve škole najdou žáci a žákyně, kteří jsou ochotni poprat se s časem, centimetry i vlastní pohodlností. Za účast na uvedené akci jim děkuji a těším se na další sportovní příležitosti.

Mgr. Karel Kapuš

album - rajce.net › soje › 2016-10-04 CORNY 2016

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej