PŘIPRAVUJEME LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ 2017

Milí lyžaři a milé lyžařky ze SOŠ a SOU Jeseník, jako každý školní rok je pro vás připraven lyžařský výcvikový kurz, zkráceně lyžák, který se bude konat stejně jako v loňském roce ve SKI areálu Červenohorské Sedlo v nadmořské výšce 1013 m n. m.

Lyžák se bude konat v termínu 20.2. – 24.2.2017a zahrnuje 5 "lyžovacích" dní od pondělí do pátku, tedy mimo víkend, kdy jsou sjezdovky o poznání prázdnější než o víkendu. To nám umožňuje, abyste si své skipasy náležitě užili. Ubytováni budeme opět v tříhvězdičkovém hotelu Červenohorské Sedlo, který nabízí komplexní služby pro ubytování a volný čas "pod jednou střechou". Každý pokoj má vlastní WC, koupelnu a TV se satelitem. V hotelu se nachází nejlepší a největší restaurace v širokém okolí, kam si budeme chodit užívat plnou penzi. Cena je stejná jako loni, cca 3 300,-Kč, a zahrnuje ubytování, plnou penzi po celou dobu pobytu a navíc skipas na 5 dní. Podle školního plánu je určen kurz přednostně pro žáky prvních ročníků, ale na případné doplnění kapacity počítáme s žáky vyšších ročníků.

Podrobnější informace budou uveřejňovány průběžně. S případnými dotazy ohledně kurzu neváhejte kontaktovat organizátory nebo i účastníky kurzu minulých let. Na hojnou účast lyžařů a lyžařek na kurzu se už nyní těší organizátoři – učitelé Milan Mikulenka a Karel Kapuš.

 

http://cervenohorskesedlo.eu/

 

Ing. Milan Mikulenka

album - rajce.net › soje › 2016-10-06 LYŽÁK 2016

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej