DOJÍŽDĚCÍ LYŽAŘSKÝ KURZ V LEDNU 2017

Milí lyžaři a milé lyžařky ze SOŠ a SOU Jeseník, na koho z Vás se nedostalo při obsazování pobytového lyžáku v únoru na Červenohorském sedle, už nemusíte zoufat, protože škola přichází s nabídkou týdenního dojížděcího kurzu na sjezdovkách nebo běžkách v okolí Jeseníku.

Nabídka je určena všem, kteří nechtějí nebo se nemohou zúčastnit  kurzu na Červenohorském sedle. Tato varianta je podstatně levnější, počítáme s cenou okolo 1 000,-Kč za týdenní lyžování a dojíždění. Konkrétní cena bude záležet na počtu zájemců, na ceně dopravy a ceně skipasů, protože bychom chtěli vyzkoušet více sjezdovek, např. ve Filipovicích, na Miroslavi, v Petříkově nebo i na Lázeňském vrchu v Lipové. Další výhodou je, že termín můžeme přizpůsobit konkrétním sněhovým podmínkám a kurz můžeme uskutečnit až za vhodného počasí.

Podrobnější informace budou uveřejňovány průběžně. S případnými dotazy ohledně kurzu neváhejte kontaktovat organizátory, a to učitele Milana Mikulenku a Karla Kapuše. U Mgr. Kapuše také, prosím, nahlaste do 21.10. svůj předběžný zájem.

Ing. Milan Mikulenka

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej