PREZENTACE NAŠICH STUDENTŮ V ONDRSTROJI

Ve čtvrtek 12. ledna 2017 se v prostorách Ondřejovické strojírny, a. s. uskutečnily závěrečné prezentace našich studentů, kteří si na začátku školního roku zmíněnou firmu zvolili za místo své praxe.

Již dříve jsme na facebookových stránkách eMka zveřejnili informaci o vzájemné spolupráci naší školy s prosperující regionální firmou Ondřejovická strojírna, a.s., jež byla zahájena v únoru 2015. Během školního roku firma umožňuje realizovat odbornou praxi našim studentům z 2. a 3. ročníku studijního oboru Strojírenství, a tak se studenti učí za běžného denního provozu novým znalostem a dovednostem.  Každé pololetí studenti shrnou své působení ve firmě formou prezentací, které jsou součástí závěrečného hodnocení.

Úvodní slovo si vzali pan Evžen Zondlák, představitel managmentu ISM a ředitel školy Mgr. Jiří Viterna. Poté bylo přistoupeno k samotným prezentacím. Jejich smyslem je, aby se studenti učili vystupovat na veřejnosti, uměli zhodnotit nejen svou půlroční práci s využitím odborné terminologie. Přes počáteční nervozitu byly prezentace vydařené, kdy dle slov pana Zondláka třída STR2 úspěšně navázala na vystoupení předchozích ročníků. Za týden se budou prezentovat studenti STR3, kterým přejeme hodně štěstí a pevné nervy!

Mgr. Adriana Kowalcze

 

Více foto na: https://www.facebook.com/sosasou/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

 

album - rajce.net › soje › 2017-01-13 PREZENTACE NAŠICH ŽÁKŮ V ONDRSTROJI

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej