ROZPOČTUJEME S CALLIDOU

Na jaře proběhne již 22. ročník stavařské soutěže, které se opět zúčastníme. Níže zveřejňujeme tiskovou zprávu pořadatelů.

Jaro je ve znamení soutěže! Také letos se koná tradiční soutěž „Rozpočtujeme s Callidou“. Jak již sám název napovídá hlavním organizátorem a garantem je firma Callida, která se úspěšně pohybuje v českém stavebnictví již přes čtvrtstoletí. A od začátku své existence se snaží, kromě svých obchodních aktivit podporovat i vzdělávání. Důkazem toho je právě tato soutěž pro studenty středních a vysokých škol, jejíž 22. ročník letos proběhne. Snahou je prohloubit znalosti studentů a lépe je připravit na jejich budoucí praxi. A o co se jedná?

Soutěž je rozdělená do dvou kategorií. V úterý 28. března poměří své znalosti při sestavování stavebního rozpočtu studenti z ČVUT Praha a VUT Brno. Dva dny na to, ve čtvrtek 30. března, pak proběhne soutěžní klání mezi studenty středních škol z celé České republiky. Je to výjimečná možnost setkání a porovnání znalostí studentů stavebních oborů. Ale kromě prestiže jde samozřejmě také o zajímavé ceny, které mohou vítězové vyhrát. Zázemí pro soutěž již tradičně poskytla katedra ekonomiky a řízení ve stavebnictví, Fakulty stavební ČVUT. Podporu pro letošní ročník zajistily firmy Českomoravský beton, a.s., Baumit, spol. s r.o. a GEOSAN GROUP a.s.

Akciová společnost GEOSAN GROUP patří mezi významné subjekty na českém stavebním trhu. Zabývá se širokým spektrem stavebních činností. K nim patří výstavba pozemních budov, objektů a komunikací, rekultivace, odstraňování starých ekologických zátěží, speciální zakládaní staveb, výstavba čistíren odpadních vod a kanalizací, hydrotechnické stavby a též developerské projekty. 

Českomoravský beton, a.s., je holdingovou společností, která prostřednictvím vlastních betonáren a dceřiných společností dodává transportbeton v široké škále pevnostních tříd a druhů na území České republiky a na Slovensku. Skupina, jejíž vznik spadá do počátku 90. let minulého století, v současné době provozuje třiasedmdesát nově postavených nebo zrekonstruovaných betonáren, které mají zavedený systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9001 a splňují nejpřísnější ekologická kritéria.

V rámci společnosti Baumit, spol. s r.o. vyrábíme a prodáváme stavební materiály jako systémové řešení pro celou stavbu. Naší vizí je, aby všichni lidé v Česku měli zdravé a krásné bydlení. Tato vize společně s našimi spokojenými zákazníky je pro nás závazkem, abychom i nadále udávali trendy ve stavebnictví a udržovali vysoký standard našich výrobků.

Více na www.callida.cz.

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej