"ŠPLHOUNI" STÁLE VE FORMĚ

Ani v letošním ročníku okresního kola ve šplhu na laně nenašli chlapci naší školy konkurenci, která by přerušila jejich dlouhodobé prvenství, a tak si opět zajistili postup družstva do kola krajského.

První místo si v celkovém součtu nejrychlejších časů vybojovalo družstvo ve složení J. Plhák, L. Zálešák, D. Pospíšil a P.Böhm. Druhou příčku obsadili chlapci z pořádající SOŠ gastronomie a farmářství a na třetím místě se umístili chlapci z Gymnázia v Jeseníku.

Nejrychlejším časem se blýsknul Jan Plhák, který do 4,5 m výšky doslova „vyletěl“ bez přírazu za 4,60 vteřin, a tak si zajistil první místo v soutěži jednotlivců. Lukáš Zálešák se z loňského dvanáctého místa „posunul“ s  časem 4,80 vteřin na místo třetí . Tzv. bramboru vybojoval žák prvního ročníku Daniel Pospíšil, který je svým časem 5,00 vteřin nadějí do budoucích let. Nutno připomenout, že vzhledem k nefungující sportovní hale neměli kluci možnost si šplh vyzkoušet a na soutěž se prakticky připravit.

Všem zúčastěným žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy, blahopřeji k pěknému umístění a přeji hodně sil v nelehkém boji v krajském kole. Rovněž bych rád poděkoval M. Zrnečkové a T. Smyčkové, které našly odvahu a poprvé v historii školy se zúčastnily soutěže dívek ve šplhu na tyči.

Mgr. Karel Kapuš

album - rajce.net › soje › 2017-02-15 "ŠPLHOUNI" STÁLE VE FORMĚ

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej