PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO

V sobotu 25. 3. 2017 se na naší škole uskuteční „Přijímací zkoušky nanečisto“. Cílem je seznámit zájemce o studium na střední škole s ilustračními testy společnosti CERMAT, které korespondují s řádnými přijímacími testy na střední školy.

Účastníci se seznámí jak s podobou testů z českého jazyka a matematiky, tak i s časovým omezením na jejich vypracování, tj. 60 minut na jednotlivý test. Po vypracování každého testu bude následovat jeho důkladný rozbor zadavatelem (vyučujícím daného předmětu), prostor na otázky a odpovědi.

Přijímací zkoušky nanečisto budou zahájeny v 8:00 a ukončeny cca ve 12:30. Dle pokynů společnosti CERMAT je možné vyplňovat test modrou nebo černou neprosakující propiskou, v případě matematiky jsou povoleny i rýsovací potřeby. Není povoleno užívat kalkulačku a matematické tabulky.

Pro realizaci výše uvedeného typu přijímacích zkoušek je nutný minimální počet zájemců, a to 10. Administrativní poplatek činí 400Kč/osobu. Přihlašovat se můžete do pátku 17. 3. 2017 na sekretariátě školy buď prostřednictvím mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na tel. čísle: 584 412 032.

Mgr. Jiří Viterna, ředitel školy

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej