Praktická výuka

Praktická výuka

Dílny praktické výuky a svářečská škola

Dílny praktické výuky a svářečská škola se nacházejí 5 minut chůze od hlavní budovy školy. Těsně sousedí s areálem firmy Vítkovice Power Engineering a.s.. Tvoří je několik moderních budov. V nejvyšší budově se nachází administrativní část a sociální zázemí žáků. V přízemních budovách jsou umístěny dílny učebních oborů, speciální výuková pracoviště a svářečská škola.

Svářečská škola

Svářečská škola zajišťuje pro naše žáky svářečské kurzy podle požadavků jednotlivých oborů. Kurz je zakončen zkouškou před komisařem a vydáním svářečského oprávnění. Výuka v kurzu probíhá pod vedením zkušených instruktorů a na moderním svařovacím zařízení.

Ve spolupráci s ÚP Jeseník celoročně pořádáme rekvalifikační kurzy.

Dílna pro učební obor „Strojní mechanik“

Tvoří ji velká průmyslová hala, kde se nachází pracoviště pro první ročník učebního oboru a obráběcí centrum. Na pracovišti prvního ročníku žáci získají všechny potřebné dovednosti v ručním opracování kovů. V obráběcím centru se žáci naučí základní operace při obrábění kovů.

Dílna pro učební obor „Instalatér“

je vybavena tak, aby žáci získali základy ručního opracování kovů a instalatérských prací. Součástí dílny jsou montážní stěny, kde žáci provádějí cvičnou montáž zařizovacích předmětů včetně rozvodů za pomocí různých typů potrubí.

Dílna pro učební obor „Zedník“

slouží pro provádění cvičných zednických prací při nepříznivém počasí. Například pro cvičné zdění, nácvik stavění bednění pro betonářské práce, cvičné osazování zárubní, atd.

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej