AVZO

Mistrovství ČR v biatlonu

Výsledky členů ZO AVZO při SOŠ a SOU Jeseník v roce 2015 – Biatlon.

V sobotu a v neděli 19. a 20.9.2015 se  uskutečnilo Mistrovství ČR v biatlonu mládeže v Břidličné. Z naší ZO AVZO se zúčastnilo celkem 5 členů. Lucka Nováčková byla nemocná. V kategorii žáků „A“ se nejlépe umístil Daniel Bakeš v závodě s hromadným startem na 9. místě, Helena Nováčková na 15. místě. Ve štafetách se umístil Daniel Bakeš na 4. místě, Deniska Bakešová, Helena Nováčková a Anna Schreierová na 5. místě ve svých kategoriích.

Po ukončení MČR byly vyhlášeny celkové výsledky za rok 2015.

Daniel Bakeš se celkově umístil na 9. místě z 66 startujících a získal I. VK

Denisa Bakešová se celkově umístila na 18. místě ze 77 startujících a získala I.VK

Helena Nováčková se celkově umístila na 15. místě z 62 startujících a získala I.VK

Lucie Nováčková se celkově umístila na 29. místě ze 77 startujících a získala I.VK

Anička Schreierová se celkově umístila na 35 místě z 62 startujících a získala I.VK

Monika Nováčková se celkově umístila na 38 místě ze 77 startujících a získala II. VK

Celkově lze hodnotit výsledky všech členů ZO jako výborné. Po skončení letošní sezony  se část členů na přání ambiciózních rodičů přemístí do ZO AVZO Bělá, kde vzniká nová skupina biatlonu.

Mgr. Stanislav Leinweber, předseda ZO a trenér střelby.

Vedení školy ve spolupráci se základní organizací AVZO školy a ÚK AŠSK zorganizovala již 16. ročník okresní soutěže středních škol ve střelbě ze vzduchovky.

album - Rajče.net › soje › 2015-01-15 Středoškolská okresní soutěž střelby ze vzduchovky 2015

Stáhnout přílohy:

Propozice okresní střelecké soutěže 2014

Základní organizace AVZO školy ve spolupráci s AŠSK zorganizovala ve středu 12.12.2012  12. ročník okresní soutěže středních škol ve střelbě ze vzduchovky. Soutěže se v letošním roce zúčastnily tyto školy: SOŠ a SOU strojírenské a stavební, OU a PrŠ Lipová lázně, SSOŠ (OA), SOU gastronomie a potravinářství Jeseník a hotelová škola V.P. Jeseník