PO ŠESTI LETECH JSME OPĚT PRVNÍ!

PO ŠESTI LETECH JSME OPĚT PRVNÍ!

20.10.2017 -
Po více než šesti letech se chlapcům naší školy podařilo sestavit družstvo, které nemělo v okresním kole soutěže ve fotbale SŠ konkurenci a zaslouženě vyhrálo Pohár Josefa Masopusta.

V posledních ročnících turnaje se nám bohužel nedařilo a i přes veškerou snahu a tajná přání jsme většinou prohráli s jesenickým gymnáziem a obsadili druhé, třetí místo.

Současný tým, složený z osvědčených mazáků a doplněný o nové posily z řad žáků prvního ročníku, předváděl zdařilé herní kombinace a svoji převážně útočnou hrou s přehledem porazil všechny čtyři zúčastněné školy.

Fotbalový turnaj PJM je součástí školních postupových soutěží AŠSK a svým vítězstvím kluci vybojovali postup na krajské kolo, které proběhne na jaře 2018 v Hranicích na Moravě. Již nyní jsou chlapci natěšeni a plni odhodlání být v co nejlepší formě i v krajské soutěži. Všem přeji, aby jim odhodlání vydrželo a na „jaro“ se těším s nimi.

(Složení družstva: Křivohlávek, Pessel, Urban, Vícha, Hýsek, Krézek, Botezatu, Stroka, Arnošt, Litvík, Bašný, Marek, Najdek).

Mgr. Karel Kapuš