PASTVINY

Ve dnech 21. - 23. září 2016 byl zrealizován výlet tříd POS2, STR2 a STR3 do známého rekreačního střediska Pastviny.

Výlet byl zahájen exkurzí do Vojenského muzea Králíky. Celoroční expozice je zaměřena na historii československé a české armády. Díky vřelé ochotě tamního personálu jsme se mohli podívat i do míst, která nejsou veřejnosti přístupná. Účastníci exkurze si mohli například prohlédnout právě rekonstruovanou stíhačku. Zhruba hodinovou prohlídku vystavených exponátů nečekaně obohatil svým odborným a poutavým výkladem pan František Dombek, náš milý řidič autobusu.

Do areálu Výcvikového střediska Pastviny Univerzity Palackého v Olomouci jsme dorazili před polednem. Ač nám první den počasí nepřálo, každý ze studentů si našel svou náplň času. Řada z nich využila nadstandartního sportovního zázemí - půjčovny kol, koloběžek, stolního tenisu, badmintonu, frisbee apod.

Druhý den pobytu již přinesl prosluněnou azurovou oblohu, která nás vybídla k dopolední procházce do nedalekého centra Pastvin. Odpoledne opět patřilo sportovním aktivitám, které započala malá vyjížďka na kánoiích přímo ve vodách přehrady. Zážitky nabytý den jsme ukončili u večerního táboráku, kterým jsme se symbolicky rozloučili nejen s místem výletu, ale i létem.

Dík patří všem studentům za zodpovědnost, s jakou k výletu a exkurzi přistupovali, a svým chováním přispěli k tomu, že se výlet až na noční zimu v chatkách vydařil na výbornou.

Mgr. Adriana Kowalcze, Mgr. Marie Lapčíková

album - rajce.net › soje › 2016-09-26 PASTVINY

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej