Novinky ze školy

0%
Úspěch v soutěži WELD SKILL 2021

Úspěch v soutěži WELD SKILL 2021

Skvělého úspěchu dosáhl strojní mechanik Filip Vaníček, žák 3. ročníku Střední průmyslové školy v Jeseníku. Na mezinárodní soutěži WELD SKILL, pořádané firmou Weldcrew, obsadil se svým robotem krásné druhé místo.
Provoz školy od 26. 4. 2021

Provoz školy od 26. 4. 2021

Na základě změny mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 19. 4. 2021 je provoz SPŠ Jeseník od 26. 4. 2021 upraven následovně: viz příloha
Distanční výuka od 4.1.2021

Distanční výuka od 4.1.2021

Učit budeme podle původního stálého rozvrhu (od 1.9. včetně časů) – vyučování začne v 7.50 hod.
Všechny hodiny online budou zadány každým vyučujícím v kalendáři v Teamsech.
Žáci na odborném výcviku pokračují v distanční výuce tak, jak mají zaběhnuté z dřívějšího režimu.
Od 4.1.2021 začínáme lichým týdnem podle stálého rozvrhu od 7:50, vše sledovat v Teamsech.
Spolupráce s obcí Bělá pod Pradědem

Spolupráce s obcí Bělá pod Pradědem

Ve spolupráci s obcí Bělá pod Pradědem se nám podařilo zajistit pro žáky učebního oboru instalatér část zakázky na zhotovení rozvodů kanalizace, vody, včetně montáže zařizovacích předmětů. Jedná se o nově budované sociální zařízení pro zaměstnance obce.
Zábradlí a stojan pro OÚ Supíkovice

Zábradlí a stojan pro OÚ Supíkovice

Školní rok se nám teprve rozbíhá a naši žáci již dokončují zakázku pro obec Supíkovice, kterou nám přerušilo uzavření škol z důvodu šíření koronaviru v březnu letošního roku. K Obecnímu úřadu v Supíkovicích naši žáci pod vedením učitele odborného výcviku Bc. Martina Kirakovjana navrhli a vyrobili nové zábradlí a stojan na kola.
Úspěch Dominka Nitscheho

Úspěch Dominka Nitscheho

Jsme rádi, že vám můžeme představit Dominka Nitscheho z učebního oboru Strojní mechanik, který je nejen snaživým žákem ve škole, ale i pilným klukem po škole. Dominik si našel zálibu v posilování a na začátku školního roku se zúčastnil Mistrovství Evropy v silovém trojboji ve slovenské Trnavě, kde posbíral všechna přední místa ve své kategorii.