(CYKLO)TURISTICKÝ KURZ 2016

Pro zájemce z řad studentů naší střední školy byl uskutečněn ve dnech 13. - 19. 9. 2016 cykloturistický a turistický kurz, který byl rozdělen na 2 části.

První dva dny patřily pěší části kurzu a hned v úterý 13. 9. se zúčastnil rekordní počet 88 účastníků. Absolvovali jsme náročný výstup přes Čertovy kameny na Zlatý Chlum, kde jsme se občerstvili a opekli špekáčky. Sestup byl přes Křížový vrch. Druhý den ve středu 14. 9. jsme došli do Písečné přes Lázně Jeseník za účasti 66 pěších turistů. Příjemným zpestřením "výletu" byla návštěva areálu Cihelna v Písečné.

Další dny jsme pokračovali již na kolech. Ve čtvrtek 15. 9. jsme poznali vzdálenější okolí Jesenicka /polské příhraničí/ za účasti 38 cyklistů. V pátek 16. 9. jsme projeli méně náročnou část Rychlebských stezek v okolí Černé Vody za účasti 26 cyklistů. Poslední den kurzu v pondělí 19. 9. nám výlet zkazila studená fronta, ale i přes nepřízeň počasí se vás sešlo 12 skalních cyklistů a navštívili jsme Lipovské stezky v Lipové Lázních.

Byli jsme velice mile potěšeni hojnou účastí žáků školy, kterou jsme nečekali, což vyvrací názor o sportovní úrovni naší současné mládeže. Všem děkujeme za účast a doufáme, že se kurz líbil a že jeho konání budeme v dalším školním roce opakovat.

Ing. Milan Mikulenka

album - rajce.net › soje › 2016-09-27 (CYKLO)TURISTICKÝ KURZ 2016

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej