SÁLOVÁ KOPANÁ

Ve čtvrtek 19. ledna se družstvo fotbalistů  naší školy zúčastnilo tradičního turnaje středních škol v sálové kopané, jehož pořadatelem byla SOŠ gastronomie a farmářství v Jeseníku.

Protože jsme se nezúčastnili minulého ročníku, byli chlapci „nažhaveni“ nejen se opět ukázat, ale i turnaj vyhrát. V tom nám ovšem překážela další čtyři družstva, zejména družstvo gymnázia, které disponovalo několika fotbalově nadanými hráči.

Pouhých 30 minut na zápas nás nutilo k rychlé hře bez zbytečných kliček, k rychlým nahrávkám a využívání příležitostí ke střelbě. Zásluhou vynikajících zákroků brankáře Kamila Pessela jsme gymnázium porazili, bohužel,  jsme zbytečně prohráli s hotelovkou. Tím se vše zkomplikovalo a celý turnaj byl napínavý až do posledního zápasu.

Tři týmy získaly stejný počet bodů, nemohlo být využito ani pravidlo o vzájemném utkání, a tak o celkovém pořadí rozhodoval rozdíl skóre ze všech zápasů. První místo vybojovalo družstvo gymnázia, druhé místo patří našemu družstvu a na třetím místě skončilo družstvo hotelovky. Další v pořadí bylo družstvo gastronomie a družstvo z Heřmanic.

Pěkné umístění žáků naší školy je bezesporu výsledkem dobré týmové práce všech zúčastněných, přesto bych rád vyzvedl výkon již zmiňovaného brankáře K. Pessela a  také střelce většiny gólů Matěje Planého.

Mgr. Karel Kapuš

album - rajce.net › soje › 2017-01-28 SÁLOVÁ KOPANÁ

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej