LYŽÁK 2017

Mlha, mrholení a déšť…Těmito slovy bychom mohli vyjádřit letošní lyžařský kurz, který proběhl ve dnech 20.-24. února ve Skiareálu na Červenohorském sedle.

I když se 17 lyžníků a snowboarďáků těšilo na celotýdenní pobyt na horách, počasí nám nepřálo a pokazilo tak celkový dojem jinak bezproblémového lyžáku. Oteplení a trvalý déšť nám ve dvou dnech nedovolil více než dvouhodinovou dopolední lyžovačku, která končila totálně promočeným oděvem účastníků. Poslední den nám lyžování pro změnu omezil silný vítr a zastavení provozu lanovky. S využitím hotelové tělocvičny, kam jsme odpoledne chodili hrát stolní tenis, a plaváním v hotelovém bazénu jsme alespoň zčásti nahradili aktivní pohyb venku na sněhu.

Jsem rád, že si i přes nepříznivé počasí kluci a holky udrželi dobrou náladu a hodnotili lyžařský kurz pozitivně. Rád bych všem zúčastněným poděkoval za jejich aktivní účast, za vzorné chování a popřál jim radost a potěšení z pobytu na zasněžených svazích.

                                                                                                                                                                                                                           

  

Mgr. Karel Kapuš

 

  

Více foto na: https://www.facebook.com/sosasou/

                                                                                    

album - rajce.net › soje › 2017-03-06 LYŽÁK 2017

Virtuální prohlídka

virt-prohlidka

Šikana

Jsi-li svědkem šikany nebo dokonce její obětí, nenechávej si to pro sebe a kontaktuj naši výchovnou poradkyni.

 

Nyní můžete také anonymně na stránkách projektu NENECH TO BÝT! kde můžete nahlásit co jste zažili nebo co jste viděli. Je zde možnost i stáhnout si aplikaci do svých chytrých telefonů.

stipendium_banner2

Dnes je

středa, 20. 9. 2017
nyní se nevyučuje

Hledej