Kosmetické služby

Kosmetické služby

Sdělení uchazečům a zákonným zástupcům k novému oboru Kosmetické služby:

Obor vzdělání zatím nebyl zapsán do rejstříku škol a školských zařízení. V případě jeho zápisu bude tento obor nabízen ve 2. kole přijímacího řízení, do kterého se přihlásíte do 24. 5. 2024. O této případné možnosti bude veřejnost včas informována.

Ahoj budoucí kosmetičky a kosmetici,

Pokud máš vášeň pro krásu, péči o pleť a touhu pomáhat lidem cítit se lépe ve své pokožce, pak je studijní obor 69-41-L/01 - Kosmetické služby ideálním místem pro rozvoj svých dovedností a vášně. Tento obor ti umožní stát se odborníkem v oblasti krásy a wellness a nabízí širokou škálu možností pro tvou budoucí kariéru.

69-41-L/01 Kosmetické služby

Není pochyb o tom, že studium Kosmetických služeb může být náročné, ale také nesmírně naplňující. Je to příležitost, jak stát se odborníkem v oblasti krásy a wellness a mít pozitivní vliv na životy lidí. Pokud jsi ochoten/a pracovat tvrdě, být kreativní a mít vášeň pro kosmetiku a péči o pleť, pak je tento obor pro tebe.


Tady máš několik důvodů, proč bys měl/a zvážit studium na tomto oboru:

 • Krása a péče o pleť

  Studium kosmetických služeb ti umožní proniknout do tajů krásy a péče o pleť. Naučíš se odborně péči o pleť, make-upu, manikúře a dalším kosmetickým procedurám.

 • Sebevědomí a péče o klienty

  Budeš mít příležitost pomoci lidem získat větší sebevědomí a zlepšit kondici své pokožky. Tvá práce bude mít pozitivní dopad na sebevědomí a sebeúctu tvých klientů.

 • Různorodé kariérní příležitosti

  Absolventi tohoto oboru mohou pracovat v kosmetických salónech, wellness centrech, lázních, a mnoha dalších místech. Můžeš také zvážit vlastní podnikání v této oblasti.

 • Kreativita a vývoj dovedností

  Kosmetické služby spojují vědu s uměním. Budete mít příležitost rozvíjet svou kreativitu a dovednosti při tvorbě jedinečných vizáží a procedur pro klienty.

 • Společenský dopad

  Pomocí kosmetických služeb můžeš mít pozitivní vliv na zlepšení pokožky, vzhledu a sebevědomí klientů. Tvoje práce může mít významný vliv na jejich životy.

Nyní je ta správná chvíle udělat krok směrem k tvé budoucí kariéře. Připoj se k nám na studijním oboru 69-41-L/01 - Kosmetické služby a začni budovat svou cestu k úspěšné kariéře v oblasti krásy a wellness.