Proč studovat u nás

Proč studovat u nás

 

Emko Jeseník - vše co od školy chceš i potřebuješ

Tvoříme budoucí odborníky v IT, strojírenství a stavebních oborech. Naší vizí jsou inovace, našim nástrojem špičkové vybavení, našim základem skvělí učitelé. Rádi děláme věci trochu jinak. Pokud i ty chceš utvářet svět budoucnosti, stojíme právě o tebe. Jsme emko a ty se můžeš brzy stát součástí naší rodiny.

 

Počet žáků na naší škole

346

 

Poslechni si názory našich žáků

 

Máme skvělé výsledky u maturit i závěrečných zkoušek.

 

 

V průzkumech naši žáci tvrdí, že škola má dobrou atmosféru a klima. Přijď se přesvědčit na vlastní oči!

 

 

 

Počet počítačů na naší škole

195

 

Exkurze a kurzy jsou nedílnou součástí školy i tvého vzdělávání – nebudeš jen sedět v lavici.

U nás si můžete udělát svářecí kurz s Certifikátem.

Zvládnete udělat základní certifikaci CISCO?

Kurz kovářství je určitě hodně zajímavý.

 

Počet úspěšných absolventů více jak

3000

 

Učíme moderní a žádané obory – o uplatnění mít strach nemusíš.

Tady jeden příběh za všechny -  17. 5. 2021 nám napsala personalistka z firmy Katring spol. s r.o., Praha 10

V nedávné době pro nás začal pracovat váš student Daniel Botek na pozici Operátor CNC stroje. Dan měl při nástupu k nám výborné technické znalosti, což mu pomohlo k bezproblémovému zapracování. Proto mi dovolte poděkovat Vám a vaší škole za výtečnou přípravu studentů na budoucí povolání a zároveň bych Vás ráda požádala o komunikaci pracovní možnosti mezi studenty ( nejenom) čtvrtých ročníků.