Salmondo

Ve školním roce 2018/2019 si studenti budou moci za nízký obnos peněz a částečného zafinancování ze strany školy zakoupit přístup do webové stánky SALMONDO……..

O Salmondu

Během studia jsme sami poznali, jak náročné je činit zásadní rozhodnutí o své budoucnosti na vlastní pěst a jak užitečná je každá informace a rada, která pomůže zvolit správně. Když jsme se jako spolužáci ze střední školy po letech potkali, zjistili jsme, že každý z nás v některém momentě poznal, jak vyčerpávající je žít a pracovat v roli, která je stvořena pro někoho jiného. A jak nepříjemné je věnovat čas a úsilí tomu, co člověka nenaplňuje.

Rozhodli jsme se, že s tím něco uděláme. A vytvořili jsme Salmondo, abychom lidem usnadnili rozhodování, čemu se mají věnovat a která životní dráha je pro ně ta pravá – a zároveň jim pomohli jejich vize naplnit.

Naše poslání

Chceme, aby Salmondo přispělo k pozitivní změně a pomohlo lidem, aby svoji energii dobře namířili a žili tak spokojenější, smysluplnější a úspěšnější životy. Zkrátka, aby každý mohl žít svůj život.

Naše vize

Služba umožňující zmapovat strukturu osobnosti, zájmy, schopnosti a další prvky vlastní individuality, za pomoci inteligentních nástrojů naplánovat životní cíle a motivovat se k jejich naplňování.

Tým Salmonda

Zdroj: www.salmondo.cz