Bezpečnostně právní činnost

Bezpečnostně právní činnost

Sdělení uchazečům a zákonným zástupcům k novému oboru Bezpečnostně právní činnost:

Obor vzdělání zatím nebyl zapsán do rejstříku škol a školských zařízení. V případě jeho zápisu bude tento obor nabízen ve 2. kole přijímacího řízení, do kterého se přihlásíte do 24. 5. 2024. O této případné možnosti bude veřejnost včas informována.

Ahoj budoucí studenti,

Zajímáš se o zajišťování bezpečnosti a právního řádu ve společnosti, pak je studijní obor 68-42-M/01 - Bezpečnostně právní činnost tou správnou volbou pro tvou budoucnost. Tento obor nabízí nejen široké spektrum znalostí a dovedností, ale také možnost vést smysluplnou kariéru, která má vliv na naši společnost.

Kód oboru: 68-42-M/01

Není pochyb o tom, že studium Bezpečnostně právní činnosti může být náročné, ale také naprosto fascinující. Je to příležitost, jak získat vzdělání, které ti umožní hrát aktivní roli ve společnosti a mít vliv na svět kolem sebe. Pokud jsi ochoten/a se učit, pracovat tvrdě a máš vášeň pro právo a bezpečnost, pak je tento obor pro tebe.


Tady máš několik důvodů, proč bys měl/a zvážit studium na tomto oboru:

 • Bezpečnost společnosti

  Bezpečnost je základním prvkem každého fungujícího státu. Studiem tohoto oboru získáš hlubší porozumění tomu, jak společnost udržovat v bezpečí a jak reagovat na různé hrozby a krizové situace.

 • Právní rámec

  Získáš hluboké znalosti práva a jeho aplikace v oblasti bezpečnosti. To ti umožní nejen chránit společnost, ale také zajistit, že to bude děláno v souladu s právními normami.

 • Různorodé kariérní příležitosti

  Absolventi tohoto oboru mají širokou škálu kariérních možností. Můžeš pracovat v oblasti trestního práva, bezpečnosti a ochrany, veřejného sektoru, soukromého sektoru nebo dokonce v mezinárodním právu.

 • Rozvoj dovedností

  Studium tohoto oboru tě naučí kritickému myšlení, rozhodování v krizových situacích, komunikaci a týmové práci - dovednosti, které jsou cenné v jakémkoli profesním prostředí.

 • Společenský dopad

  Práce v oblasti bezpečnosti a práva má hluboký společenský dopad. Budeš mít příležitost přispět k lepší a bezpečnější společnosti.

Nyní je ta správná chvíle udělat krok směrem k svému budoucímu povolání. Připoj se k nám na studijním oboru 68-42-M/01 - Bezpečnostně právní činnost a začni budovat svou cestu k úspěšné kariéře v oblasti bezpečnosti a práva.