Články

Předchozí | Dalšístrana / 18 0-12 z 208 článků
Filtr
Hledej

"Fotbal ano - drogy ne"

Středoškolská futsalová liga je celoroční projekt Českomoravského fotbalového svazu, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Asociace školních sportovních klubů. Je významným projektem nejen svým rozsahem (každoročně je do soutěže zapojeno přes 400 středních škol s desetitisíci chlapci a dívkami), ale i svým výchovným a zdravotním přínosem pro středoškolskou mládež.
EXKURZE - WAREX SPOL.S.R.O. JAVORNÍK

EXKURZE - WAREX SPOL.S.R.O. JAVORNÍK

Odborná exkurze do výrobního závodu. Dne 25.10. 2019 žáci studijního oboru strojírenství ( třídy STR 4) zavítali na odbornou exkurzi do f. WAREX Javorník. f. WAREX je moderní a dynamická společnost, zabývající se činnostmi od návrhu přes výrobu až po montáž kontejnerů a modulových staveb. Průvodcem firmou byl absolvent naší školy p.Zdeněk Flodr, který ochotně odpovídal na všechny všetečné dotazy žáků, týkající se výroby svařovaných konstrukcí.
Exkurze ve firmě NET-KOVO Staré Město pod Sněžníkem

Exkurze ve firmě NET-KOVO Staré Město pod Sněžníkem

Ve čtvrtek 17.října 2019 proběhla exkurze žáků tříd STR1 a STR3, ve firmě NET-KOVO s. r. o.ve Starém Městě pod Sněžníkem Společnost NET-KOVO s.r.o. se specializuje na zakázkovou výrobu speciálních šroubů, čepů, nýtů či strojních dílů lisováním z drátu o Ø 2 ‑ 25 mm především pro automobilní průmysl. Dodávají součásti do dveřních systémů, kapotáže, světel, motorových komponent apod.
Krajské kolo přespolního běhu 2019

Krajské kolo přespolního běhu 2019

Ve spolupráci s okresní radou AŠSK je naše škola garantem krajského finále v přespolním běhu téměř 20 let. Právě v tomto podzimním období se sjíždí do Jeseníku vítězná družstva základních a středních škol z jednotlivých okresů Olomouckého kraje, aby v nádherném prostředí jesenické přírody prověřila své síly v tomto běžeckém sportu.
Třeťáci instalatéři na zakázce

Třeťáci instalatéři na zakázce

Naši žáci instalatéři 3. ročníku s učitelem odborného výcviku p. Skříšovským byli na zakázce pro OÚ Bělá pod Pradědem, kde demontovali část plynového potrubí a plynoměr. Práce se jim dařila, a tak je jistě potěší i odměna vyplacená za produktivní práci.


Sportovní sezóna na eMku zahájena

Sportovní sezóna na eMku zahájena

Se zahájením školního roku tradičně probíhají okresní kola sportovních soutěží AŠSK, na kterých naše škola pochopitelně nemohla chybět.
Lyžařský kurz 2020

Lyžařský kurz 2020

Lyžařský kurz pro žáky naší školy proběhne ve dnech 17. - 21. 2. 2020 ve SKI areálu Červenohorské sedlo. Zájemci si v co nejbližších dnech vyzvednou přihlášky u Mgr. Kapuše a do 4. 10. 2019 vrátí vyplněné i s požadovanou zálohou na stravu a ubytování.
Turistický a cykloturistický kurz 2019

Turistický a cykloturistický kurz 2019

Milí turisté, turistky a cykloturisté, cykloturistky z Emka,
zveme vás všechny na cykloturistický a turistický kurz 2019 - podzimní termín, který se uskuteční ve dnech 23.9. – 27.9. 2019.
Předchozí | Dalšístrana / 18 0-12 z 208 článků