Články

Předchozí | Dalšístrana / 19 0-12 z 217 článků
Filtr
Hledej
Zábradlí a stojan pro OÚ Supíkovice

Zábradlí a stojan pro OÚ Supíkovice

Školní rok se nám teprve rozbíhá a naši žáci již dokončují zakázku pro obec Supíkovice, kterou nám přerušilo uzavření škol z důvodu šíření koronaviru v březnu letošního roku. K Obecnímu úřadu v Supíkovicích naši žáci pod vedením učitele odborného výcviku Bc. Martina Kirakovjana navrhli a vyrobili nové zábradlí a stojan na kola.
Program Otvírač

Program Otvírač

Od pondělí 21. 9. 2020 budou žáci využívat pro vstup do budovy čipy.
Funkční bude jakýkoliv bezkontaktní čip, který se zavede do systému.
Pro zavedení do systému navštivte kancelář číslo 205.
Žáci, kteří chodí na oběd, budou v systému automaticky.
Žáci, kteří nemají čip, si ho mohou zakoupit u paní Janalíkové.
Roušky i během výuky!!!

Roušky i během výuky!!!

Na základě opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky bude od zítřejšího dne (tj. od 18. září) povinné nošení roušek ve školách i během výuky, a to počínaje u 2. stupňů základních škol. Povinnost se vztahuje i na střední, vyšší odborné a vysoké školy.
Úspěch Dominka Nitscheho

Úspěch Dominka Nitscheho

Jsme rádi, že vám můžeme představit Dominka Nitscheho z učebního oboru Strojní mechanik, který je nejen snaživým žákem ve škole, ale i pilným klukem po škole. Dominik si našel zálibu v posilování a na začátku školního roku se zúčastnil Mistrovství Evropy v silovém trojboji ve slovenské Trnavě, kde posbíral všechna přední místa ve své kategorii.
Cykloturistický kurz 2020

Cykloturistický kurz 2020


Milí turisté, turistky a cykloturisté, cykloturistky z eMka,

zvu vás všechny na turistický a cykloturistický kurz 2020, podzimní termín, který se uskuteční ve dnech 14.9. – 18.9. 2020. Kurz je součástí výuky a je povinný.
POZOR - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

POZOR - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci v ČR je od čtvrtka 10. 9. 2020 nařízena povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách budov. Žádáme naše žáky, aby si roušku nasadili před vstupem do vnitřních prostor školy a dále se řídili pokyny pedagogických pracovníků.
Inovace soustruhů a frézek

Inovace soustruhů a frézek

Ještě před koncem školního roku se ve spolupráci s vedením školy podařilo zajistit firmu Union servis Praha s.r.o., která provádí odborné opravy konvenčních strojů. A tak jsme se pustili do oprav našich soustruhů a frézek, které po letech potřebují i větší střední opravy, zejména v oblasti elektroinstalace.
Zahájení školního roku 2020/2021

Zahájení školního roku 2020/2021

1. ročníky - slavnostní zahájení školního roku v jídelně školy v 9:00
2. - 4. ročníky - zahájení školního roku v kmenových třídách v 8:00

Vedle recepce školy bude umístěna tabule s aktuálním umístěním kmenových tříd pro školní rok 2020/2021. Při vstupu do školy není nyní požadováno čestné prohlášení o zdravotním stavu žáka ani nutnost roušky. Seznam veškerých pomůcek pro 1. ročníky bude sdělen žákům v 1. týdnech vyučování.

Těšíme se na Vás!
Předchozí | Dalšístrana / 19 0-12 z 217 článků