Články

Předchozí | Dalšístrana / 17 12-24 z 198 článků
Filtr
Hledej
Exkurze do Moravského divadla Olomouc

Exkurze do Moravského divadla Olomouc

V pátek 7. června 2019 se žáci 1. ročníku nástavbového studia Provozní technika rozjeli do Olomouce, aby si prohlédli zákulisí Moravského divadla v Olomouci.
Česko-slezská výrobní, spol. s. r. o. - EXKURZE

Česko-slezská výrobní, spol. s. r. o. - EXKURZE

V pondělí 10. 6. 2019 se třída str 3 (studijní obor - strojírenství) zúčastnila odborné exkurze do výrobního podniku Česko-slezská výrobní, spol. s. r. o., která se zabývá výrobou obytných a sanitárních kontejnerů.
Střelecká soutěž středních škol ze vzduchovky

Střelecká soutěž středních škol ze vzduchovky

V pátek 24.5.2019 se na naší škole uskutečnila již tradičně okresní střelecká soutěž středních škol ze vzduchovky. Soutěže se zúčastnily tentokrát pouze tři střední školy, ale i tak panovala mezi 23 soutěžícími skvělá nálada.
Domov mládeže na koloběžkách

Domov mládeže na koloběžkách

Konečně se počasí umoudřilo a tak žáci z domova mládeže ve středu 30.5. poprvé otestovali zakoupené nové koloběžky KOSTKA. Projížďka po cyklostezce na Bobrovník je natolik zaujala, že se hned na druhý den vydali znovu. Tentokrát na opačnou stranu směrem k České Vsi.
Exkurze - firma VELOBEL

Exkurze - firma VELOBEL

Dne 27. 5. 2019 žáci třídy STR2 (studijního oboru strojírenství) zavítali na odbornou exkurzi do výrobního podniku VELOBEL s.r.o, sídlící ve Zlatých Horách na Jesenicku.

ERASMUS + 2019/2020 - 2020/2021

Můžete se těšit! Naše škola již potřetí získala grant na zahraniční stáže žáků, a to rovnou na další dva školní roky.

Bližší informace ohledně tohoto projektu získáte na prezentaci žáků, kteří se stáží zúčastnili, a to 7.6.2019 3. a 4. vyučovací hodinu v jídelně školy. Přihlášky a bližší informace pak obdržíte září.Mgr. Marie Lapčíková
Výměna čepu ramene

Výměna čepu ramene

Čep ramene je poměrně důležitá součást každého osobního vozu. A to z toho důvodu, že má vliv hlavně na kvalitu řízení a samozřejmě také na bezproblémovost samotné jízdy. Proto pokud je čep ramene vadný, je třeba ho vyměnit.
Strojaři versus stavebnice Merkur

Strojaři versus stavebnice Merkur

Kovová konstrukční stavebnice MERKUR je tradiční česká hračka se stoletou tradicí, snad nejznámější z českých stavebnic. V rámci výuky předmětu mechanika navštěvují žáci studijních i učebních oborů multifunkční učebnu Merkur v prostorách dílen školy.

2. kolo příjmacího řízení

Přihlášky ke studiu pro 2. kolo přijímacího řízení je možné zasílat poštou na adresu školy nebo předat osobně na recepci do 31. 5. 2019.

Naši žáci jsou zpět ve škole ze zahraničních stáží

V sobotu 11.5.se vrátily zbylé dvě skupiny našich stážistů z anglického města Portsmouth a irského Sligo.
Žáci mají spoustu zážitků, viz fotky v sekci projekty - Erasmus + 2018.
Můžete se těšit na jejich prezentace připravované na červen, přesný termín bude upřesněn.

Mgr. Marie Lapčíková
Předchozí | Dalšístrana / 17 12-24 z 198 článků