Zábradlí a stojan pro OÚ Supíkovice

Zábradlí a stojan pro OÚ Supíkovice

17.09.2020 -
Školní rok se nám teprve rozbíhá a naši žáci již dokončují zakázku pro obec Supíkovice, kterou nám přerušilo uzavření škol z důvodu šíření koronaviru v březnu letošního roku. K Obecnímu úřadu v Supíkovicích naši žáci pod vedením učitele odborného výcviku Bc. Martina Kirakovjana navrhli a vyrobili nové zábradlí a stojan na kola.

Doufáme, že se zábradlí bude nejen líbit, ale bude i dobře sloužit ke spokojenosti občanů Supíkovic. Zábradlí i stojan na kola jsou osazeny logem naší školy, které prozradí výrobce. Myslíme si, že se jedná o další skvěle odvedenou práci našich žáků a mistrů. Na jedné z fotografií jde vidět, že si jeden z občanů Supíkovic umístil kolo do námi vyrobeného stojanu a starý zůstal prázdný.

Aleš Spěváček

Další fotografie
thumbnail_01.jpg
thumbnail_02.jpg
thumbnail_03.jpg
thumbnail_04.jpg
thumbnail_05.jpg
thumbnail_05a.jpg
thumbnail_06.jpg