Spolupráce s obcí Bělá pod Pradědem

Spolupráce s obcí Bělá pod Pradědem

05.10.2020 -
Ve spolupráci s obcí Bělá pod Pradědem se nám podařilo zajistit pro žáky učebního oboru instalatér část zakázky na zhotovení rozvodů kanalizace, vody, včetně montáže zařizovacích předmětů. Jedná se o nově budované sociální zařízení pro zaměstnance obce.

Na zakázce spolupracuje více instalatérských a stavebních firem, a tak se naši žáci podílí na instalatérských rozvodech od A až po Z. Spolupracují na výstavbě kanalizace, rozvodu vody, osazení vestavných splachovačů, minulý týden proběhla úspěšná tlaková zkouška a v budoucnu nás čeká osazení zařizovacích předmětů. Veškerý vhodný rozsah prací pro naše žáky zajišťuje UOV p. Skříšovský, čímž se mu daří přiblížit odborný výcvik reálným podmínkám a tím co nejlépe připravit žáky na závěrečné zkoušky.

Aleš Spěváček

Další fotografie
thumbnail_1.jpg
thumbnail_3.jpg
thumbnail_4.jpg