Učební obory

Nabízíme 3leté učební obory: Instalatér (36-52-H/03), Obráběč kovů (23-56-H/01), Strojní mechanik (23-51-H/01), Zedník (36-67-H/01), Kameník (36-54-H/01).

Učební obor - Instalatér

Učební obor - Instalatér

36-52-H/01 3letý učební obor zakončený jednotnou státní závěrečnou zkouškou je vyhledávaný trhem práce a je velmi dobře uplatnitelným řemeslem. Žáci se učí provádět vodoinstalatérské a topenářské práce, instalace odpadů, rozvody plynu a vody a montáže plynových spotřebičů. Získají svářečský průkaz pro svařování plamenem ocelových trubek, svařov ... (více)

Učební obor - Obráběč kovů

Učební obor - Obráběč kovů

23-56-H/01 3letý učební obor zakončený státní závěrečnou zkouškou, který je velmi vyhledávaný trhem práce a zároveň je podporovaný krajským stipendiem. Absolventi tohoto oboru mohou pracovat jako obsluha konvenčních obráběcích strojů - soustruhů, frézek, vrtaček, brusek a také v různých kovoobráběčských firmách. Učí se obsluze CNC obráběcích strojů, ... (více)

Učební obor - Strojní mechanik

Učební obor - Strojní mechanik

23-51-H/01 3letý učební obor vhodný pro chlapce i dívky, žáci se naučí základům ručního a strojního zpracování kovů, základům demontáže, montáže a seřizování strojních celků, výrobě a montáži jednoduchých ocelových konstrukcí. Žáci získají svářečské oprávnění na svařování kovů: svařování el. obloukem v ochranné atmosféře CO2 ZK 13 ... (více)

Učební obor - Zedník

Učební obor - Zedník

36-67-H/01 3letý učební obor zakončený jednotnou státní závěrečnou zkouškou je velmi vyhledávaným trhem práce a podporovaný krajským stipendiem. Je schopen provádět základní zednické práce na pozemních stavbách, tj. betonování, zdění zdiva z různých druhů materiálů, monolitické a montované vodorovné konstrukce, povrchové úpravy, jednoduché tepelné izol ... (více)

Učební obor - Kameník

Učební obor - Kameník

36-54-H/01 Z důvodu nízkého počtu zájemců se nám v letošním školním roce nepodařilo tento obor otevřít. 3letý učební obor zakončený jednotnou státní závěrečnou zkouškou, který je rovněž podporovaný krajským stipentiem. Vzhledem k dlouhodobé absenci těchto pracovníků na trhu práce je vysoká uplatnitelnost tohoto oboru. Žáci se učí volit a používat správné technologické postu ... (více)