Učební obory

Nabízíme 3leté učební obory: Instalatér (36-52-H/03), Obráběč kovů (23-56-H/01), Strojní mechanik (23-51-H/01), Zedník (36-67-H/01), Elektrikář (26-51-H/01).

Učební obor - Instalatér

36-52-H/01 3letý učební obor zakončený jednotnou státní závěrečnou zkouškou je vyhledávaný trhem práce a je velmi dobře uplatnitelným řemeslem. Žáci se učí provádět vodoinstalatérské a topenářské práce, instalace odpadů, rozvody plynu a vody a montáže plynových spotřebičů. Získají svářečský průkaz pro svařování plamenem ocelových trubek, svařov ... (více)

Učební obor - Obráběč kovů

23-56-H/01 3letý učební obor zakončený státní závěrečnou zkouškou, který je velmi vyhledávaný trhem práce a zároveň je podporovaný krajským stipendiem. Absolventi tohoto oboru mohou pracovat jako obsluha konvenčních obráběcích strojů - soustruhů, frézek, vrtaček, brusek a také v různých kovoobráběčských firmách. Učí se obsluze CNC obráběcích strojů, ... (více)