Recenze ubytování Hotelu M

• 02.01.2019

Děkujeme za vstřícnost veškerého personálu, při pořádání mezinárodního šachového turnaje v prostorách hotelu M.
Příšte se k Vám vrátíme.

Šachový klub Jeseník, z.s.
Pavel Koriťák, předsedou spolku

• 02.01.2019

Vážený pane řediteli,

chtěla bych Vám poděkovat za umožnění pobytu skupině dříve narozených kamarádů,kteří už podruhé ve Vašem Emku strávili krásné chvíle od 28.12. do 1.1.

Úžasná strava,ochotní vrátní a velmi pěkné ubytování i večery strávené v zasedačce.

S přáním úspěšného roku 2019 děkuje
Ivana Černohorská + dalších 26 klientů

• 05.11.2018

Děkujeme za spolupráci, s vašimi službami - ubytování i stravování - jsme byli velice spokojeni i naši klienti.

Těšíme se na další spolupráci.
S pozdravem, Lenka Bachová

• 05.07.2018

Dobrý den,
potřebujete si odpočinout a načerpat energii? Takovou možnost máte, a navíc ještě uprostřed nádherné přírody. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Jeseník, Dukelská 1240 Vám nabídne zázemí jak v rámci ubytování, tak i stravování.  Nepřetržitá servisní služba recepce dodá potřebnou svobodu typu hotelového komfortu.Vyzkoušíte – li  obědové menu z místní jídelny, moje maminka by Vám řekla, že je chutné jako vařené domácí jídlo.  Děkujeme, paní kuchařky. K tomu dostanete vřelý úsměv a rady pracovníků školy, kam se můžete podívat a co navštívit v blízkém okolí. Tímto děkuji všem zaměstnancům, osobně velmi děkuji panu řediteli Mgr. Jiřímu Viternovi, kteří nám vytvořili báječné zázemí a atmosféru a podpořili tak relaxační zážitek naší dovolené. Velmi rádi Vás opět navštívíme.
Děkuje Marcela a Jana Bednaříkovy

• 25.02.2018

„Doporučuji pro nenáročnou klientelu, která se zaměřuje na turistiku v okolí, blízko obchody a vlak.“

Snídaně byla adekvátní k poměru cena/nabídka. Postel byla velice příjemná, čistota v koupelně a na pokoji přímo ukázková. Milá paní na recepci mi poradila co podniknout v okolí.

Trochu omezený provoz během noci, kolega se chtěl jít v noci projít a recepční ho vykázal zpět na pokoj, že má jít spát (probudil recepčního, tak byl trochu nepříjemný), zřejmě si ho spletl se studenty, kteří jsou zde ubytování na školním internátu.

• 21.02.2018

Velmi příjemný a vstřícný personál, hezké ubytování, celková spokojenost.

Fotografie
DSC_8297.jpg