Recenze ubytování Hotelu M

• 16.08.2019

Dobrý den,

Ve dnech 9.8-16.8.2019 jsme u Vás měli zajištěno ubytování a stravu pro sportovní soustředění FBS Olomouc.

Chtěli bychom Vám poděkovat za velice profesionální přístup všech se kterými jsme přišli do osobního styku(recepční, noční služba, zaměstnanci kuchyně, paní uklízečky), za vstřícnost a ochotu a také za vynikající stravu, včetně vyváženého jídelníčku.

Myslíme si, že vedení muže být na tyto osoby velmi pyšné, jelikož svoji práci dělají se zájmem a profesionalitou.

Na soustředění budeme vzpomínat a určitě se příští rok vrátíme ,abychom využili Vaší profesionálních služeb a dětem tak umožnily velmi kvalitní sportovní přípravu na novou sezónu.

Ještě jednou moc děkujeme

S přáním hezkého dne

Bc. Martin PEJZL
sekretář
FBS Olomouc, z. s.
Sukova 874/4
77900 Olomouc

• 21.02.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat nejen za ubytovací služby ve Vašem zařízení.

Bydlíme v Ostravě a spolu s vnuky, kterým je 7 a 3 roky a jsou alergici a ekzematici.......vyrážíme za čerstvým vzduchem.

Tentokrát jsme od 2.2. - 9.2.2019 vyrazili k Vám a zařízení jsme si vybrali proto, že u Vás nemohou být ubytováni psi, kočky a různá jiná zvířata. Zaradovali jsme se, protože těchto zařízení ubývá, bohužel.

Byli jsem ale zklamaní, když jsme viděli chodbou chodit paní s malým psem. Šla jsem se ihned informovat na recepci, kde mi bylo sděleno, že paní je zde asi dlouhodobě ubytována a pes jí je tolerován :-(.

Pracuji jako zdravotní sestra, nemám nic proti psům, kočkám a jiným zvířatům. Vím ale, co vše tato zvířata dokáží na člověka přenést, jaké zdravotní problémy mohou člověku způsobit a to nehovořím o úrazech, které i malý pes umí způsobit. Mohla bych povídat z praxe :-(. Navíc představa, že přede mnou v posteli spal pes nebo kočka nebo jiné zvíře, že zvíře, které venku vše očuchá a olízá a pak vše olizuje a očuchává v pokoji, v koupelně, na toaletě..........., to mi vadí. Pes ale vadil hlavně vnukům, kteří ihned zdravotně zareagovali.

Ale překvapení na sebe nedalo dlouho čekat a paní z recepce sdělovala, že paní se psem se již ve Vašem zařízení nenachází !!! :-)

Jsem velmi ráda, že Vás můžeme doporučit i ostatním našim známým, kteří stále více se svými dětmi a vnoučaty shánějí ubytování "bez zvířat".

Byli jsem u Vás opravdu spokojeni, měli jsme kam uložit lyže, boty....., měli jsme zajištěno stavování, na recepci byli příjemní, ochotní, nic nebyl problém, ani paní se psem :-).

Děkujeme a zdravíme Vás :-).

Eva Petrašková
Ivan Tomášek
Adámek + Alex

• 02.01.2019

Děkujeme za vstřícnost veškerého personálu, při pořádání mezinárodního šachového turnaje v prostorách hotelu M.
Příšte se k Vám vrátíme.

Šachový klub Jeseník, z.s.
Pavel Koriťák, předsedou spolku

• 02.01.2019

Vážený pane řediteli,

chtěla bych Vám poděkovat za umožnění pobytu skupině dříve narozených kamarádů,kteří už podruhé ve Vašem Emku strávili krásné chvíle od 28.12. do 1.1.

Úžasná strava,ochotní vrátní a velmi pěkné ubytování i večery strávené v zasedačce.

S přáním úspěšného roku 2019 děkuje
Ivana Černohorská + dalších 26 klientů

• 05.11.2018

Děkujeme za spolupráci, s vašimi službami - ubytování i stravování - jsme byli velice spokojeni i naši klienti.

Těšíme se na další spolupráci.
S pozdravem, Lenka Bachová

• 05.07.2018

Dobrý den,
potřebujete si odpočinout a načerpat energii? Takovou možnost máte, a navíc ještě uprostřed nádherné přírody. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Jeseník, Dukelská 1240 Vám nabídne zázemí jak v rámci ubytování, tak i stravování.  Nepřetržitá servisní služba recepce dodá potřebnou svobodu typu hotelového komfortu.Vyzkoušíte – li  obědové menu z místní jídelny, moje maminka by Vám řekla, že je chutné jako vařené domácí jídlo.  Děkujeme, paní kuchařky. K tomu dostanete vřelý úsměv a rady pracovníků školy, kam se můžete podívat a co navštívit v blízkém okolí. Tímto děkuji všem zaměstnancům, osobně velmi děkuji panu řediteli Mgr. Jiřímu Viternovi, kteří nám vytvořili báječné zázemí a atmosféru a podpořili tak relaxační zážitek naší dovolené. Velmi rádi Vás opět navštívíme.
Děkuje Marcela a Jana Bednaříkovy

• 25.02.2018

„Doporučuji pro nenáročnou klientelu, která se zaměřuje na turistiku v okolí, blízko obchody a vlak.“

Snídaně byla adekvátní k poměru cena/nabídka. Postel byla velice příjemná, čistota v koupelně a na pokoji přímo ukázková. Milá paní na recepci mi poradila co podniknout v okolí.

Trochu omezený provoz během noci, kolega se chtěl jít v noci projít a recepční ho vykázal zpět na pokoj, že má jít spát (probudil recepčního, tak byl trochu nepříjemný), zřejmě si ho spletl se studenty, kteří jsou zde ubytování na školním internátu.

• 21.02.2018

Velmi příjemný a vstřícný personál, hezké ubytování, celková spokojenost.

Fotografie
DSC_8297.jpg