Recence studené kuchyně

• 06. 09. 2018

Dobrý den paní Gricová,
omlouvám se, že píši až nyní, ale nějak jsem toho měla moc. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za perfektně zvládnutou přípravu studené i teplé kuchyně pro oslavu 80. narozenin mého tatínka. Studené mísy salámové i zeleninové byly překrásně nazdobené , kanapky úžasných barev a chutí , i řízečky a kuřecí paličky - vše nám velmi chutnalo a hosté velmi chválili . Zároveň děkuji za technickou pomoc při zajištění termo i chladících boxů, ve kterých vše vydrželo i přes vysokou venkovní teplotu v čerstvém a "nezvadlém" stavu. Váš přístup je opravdu profesionální !!! Všem Vás ráda dále doporučím. Závěrem mi dovolte popřát pěkný zbytek léta a Vaším prostřednictvím poděkovat také celému kolektivu pracovníků, který se n přípravě podílel. Jste opravdu moc šikovní.
Srdečně zdraví
Daniela Ondrušíková-Šrubařová

• 26. 06. 2018

Poděkování
Vážené vedení školy,rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali celému týmu paní Gricové za naprosto úžasný raut, který pro nás přichystali 16. 6. 2018 v Pradědově galerii v Jiříkově.
Paní Gricová a její spolupracovnici dokázali  přichystat velmi chutné jídlo a i v omezených podmínkách  nachystat  úžasný,  nápaditý  a velmi  krásně upravený  raut  a perfektně se postarat o  také  to, aby raut stále vypadal úhledně a neustále lákal k dalšímu ochutnávání  během celého odpoledne až do pozdního večera..
Nejen my, ale i naši přátelé se často účastní mnohých společenských akcí a všichni vysoce hodnotili profesionalitu provedení.
Velice moc děkujeme nejen za chutné a krásně upravené jídlo, ale i za milý a profesionální přístup celého týmu, který výrazně přispěl k celkové pohodě a dobrého pocitu na naší akci.
Přejeme Vám a všem spolupracovníkům mnoho dalších úspěšně realizovaných akcí.

Za rodinu Fojtů a Janečkovu MUDr. Jiří Fojtů

• 24. 06. 2018

Dobrý den,
se studenými mísami jsem spokojená na 100% a doslova mě vyrazily dech. Fakt krásné.Ještě jednou moc děkuji Kouřilová

• 20. 06. 2018

Dobrý den,
milá pí. Gricová. To co jste připravila bylo ,,boží". Něco nádherného a velice chutné. Vaše skvělá práce na jedničku podtrženou! Každý z hostů obdivoval a chválil (někteří také mlaskali). Udělala jsem moc dobře, že jsem Vás oslovila. Pochutnali jsme si ještě i v neděli na snídani. Děkuji Vám od srdce za vaši profipráci. Taky jste si jistě dala do těla. S děkovným pozdravem ,,někdy příště" vaše nadmíru spokojená zákaznice Jar. Ondrejkovičová.

• 16. 06. 2018

Dobrý den,
jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a doufám, že když se stavíte, budeme mít vice času si popovídat. Taky bych Vám chtěla poděkovat za krásnou přípravu rautu, chutné jídlo a krásně nazdobený stoly. Jste mistři ve svém oboru. 
Přeji krásný den, Halouzkovi

Fotografie
IMG_7025.JPG
IMG_7027.JPG
IMG_7529.JPG
IMG_7525.JPG
IMG_7549.JPG
IMG_7565.JPG
IMG_7504.JPG
IMG_7555.JPG
IMG_7546.JPG